Najczęściej Zadawane Pytania

Masz jakieś pytanie?

Czy mogę kupić jeszcze koszulkę?
expand_more
Tak, zapraszamy do biura zawodów.
Jakie będą utrudnienia w ruchu?
expand_more
W związku z organizacją Mokotowskiego Biegu SGH w dn. 12 maja 2024 (niedziela) pojawią się czasowe zmiany w organizacji ruchu drogowego na trasie wydarzenia. Zmiany organizacji ruchu na ul. Rakowiecką (nitka północną) między Wiśniową do al. Niepodległości zaczną obowiązywać od godziny 08:00 w dniu 12 maja 2024 (niedziela). Al. Niepodległości (nitka wschodnia) - odcinek od ul. Rakowieckiej do Stefana Batorego zaczną obowiązywać od godziny 09:00 w dniu 12 maja 2024 (niedziela). Al. Niepodległości (nitka wschodnia) od ul. Jana Pawła Woronicza do ul Rakowieckiej zaczną obowiązywać od godziny 11:00 w dniu 12 maja 2024 (niedziela). Trasa biegu wg przebiegu trasy ulica po ulicy zostanie wyłączona z ruchu na całej długości w godzinach 11:00 do 15:00. Przywrócenie ruchu na całej trasie nastąpi w dniu 12 maja 2024 r. od godziny 15:00. Godziny podane w informatorze są orientacyjne. Dołożymy wszelkich starań, aby wznawiać standardową organizację ruchu, tak szybko jak będzie to możliwie.
Jak dojechać na bieg?
expand_more
Zachęcamy do skorzystania z Metra. Wyjście ze stacji Pole Mokotowskie (M1) znajduje się przy stracie biegu i wioski biegowej.
Czy mogę dokonać zmiany trasy?
expand_more
Niestety z przyczyn technicznych i księgowych zmiana trasy nie jest możliwa. Mogą państwo dokonać cesji posiadanego pakietu w zakładce "moje zgłoszenie" na portalu Datasport i zakupić nowy pakiet.
Jak mierzony jest czas biegu?
expand_more
Czas w biegu mierzony jest przez firmę Datasport. Wszyscy zawodnicy podczas odbierania pakietów startowych dostaną specjalne numery startowe z chipem do pomiaru czasu.
Do kiedy trwają zapisy?
expand_more
Zapisy rozpoczynają się 13 marca 2024 r. i zakończą się 7 maja 2023r. Przewidujemy jednak ograniczoną ilość pakietów możliwych do zakupu w dniu wydarzenia. Pakiety będą sprzedawane w biurze zawodów (12.05.2024 r.) od 7:00.
Gdzie będzie można się przebrać?
expand_more
Szatnie dla Uczestników będą umieszczone w budynku Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. O tym jak do nich dotrzeć będą informować organizatorzy w dniu wydarzenia.
Gdzie i kiedy odebrać pakiet startowy?
expand_more
Pakiet startowy będzie można odebrać w dniach 10 i 11 maja w godzinach 8:00 - 20:00 w budynku Głównym SGH który znajduje się na al. Niepodległości 162. Dla osób spoza Warszawy będzie możliwość odbioru pakietu w dniu wydarzenia 12 maja w godzinach 7:00 - 9:00.
W jaki sposób można opłacić pakiet startowy?
expand_more
Pakiet startowy można opłacić po zarejestrowaniu na stronie zapisów oraz wybraniu odpowiedniej metody płatności.
Co muszę mieć ze sobą, aby odebrać pakiet startowy?
expand_more
Do odbioru pakietu startowego konieczne będą: Dokument tożsamości ze zdjęciem Legitymacja studencka w przypadku startu w kategorii Student oraz Puchar Uczelni W przypadku uczestników niepełnoletnich – podpisane przez opiekunów prawnych oświadczenie wraz z kopią dokumentu osoby podpisującej oświadczenie W przypadku odbioru pakietu za innego uczestnika podpisane przez uczestnika oświadczenie oświadczenie wraz z kopią dokumentu uczestnika (dokumenty do wydruku znajduje się w zakładce DOKUMENTY)
Czy trasy będą posiadały atest?
expand_more
Trasy na 5 i 10 km będą atestowane, a oficjalne zezwolenie będzie dostępne w biurze zawodów. Trasa Biegu dla Dzieci i Młodzieży nie będzie atestowana.